Wtorek, 24 Czerwca 2014

Festiwal Talentów

24 czerwca odbył się Festiwal Talentów. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali publiczności swoje niezwykłe umiejętności. Na początku uczennica klasy 1a pokazała swoje prace plastyczne, a dwaj chłopcy misternie wykonane przez siebie figurki. Później wystąpił chór szkolny oraz kabaret z klasy 2a. Uczennica z 1a wykazała się swoim talentem scenicznym deklamując dwa wiersze. Swój kunszt wokalny zaprezentował uczeń klasy 1b. Umiejętności komputerowe uczniów klasy 2a można
było poznać oglądając pokaz dotyczący tworzenia prezentacji. Wystąpiła również gitarzystka, która sama nauczyła sie grać na tym instrumencie. Uczniowie o zacięciu sportowym przedstawili informacje dotyczące gry w piłkę nożną. Wystąpili też chłopcy, którzy interesują się militariami. Przygotowany przez nich quiz dla publiczności wzbudził wiele emocji. Na zakończenie wystąpili trzej uczniowie z naszej szkoły tworzący zespół The Trees. Wykonali kilka utworów, które zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie. Cieszymy się, że w naszej szkole uczy się tylu utalentowanych uczniów.

im. ks. Jana Twardowskiego
ul. Skwerowa 3